שיעורי פסנתר בעברית בשיטה מהפכנית ומהנה יותר מאי פעם!

למי שרוצה ללמוד מ-0 / למי שרוצה לחזור לנגן / למי שיש נסיון ורוצה להשתדרג 

Logo White

פיאנוסול

השיטה המובילה בישראל ללימוד פסנתר באמצעות קורסים דיגיטליים

היי, אני יואל שמש – פסנתרן ומורה לפסנתר

קורס פסנתר למתחילים פיאנוסול

האמת? קצת קשה לי להסביר לך מה כל כך מיוחד בשיטה שלנו ללימוד פסנתר. כנראה שזה מהדברים שפשוט צריך לנסות בעצמך.

 

מדי יום אני מקבל הודעות ומיילים מרגשים מתלמידים שמפתיעים את עצמם ומתקדמים בנגינה בזכות הקורסים של פיאנוסול… וזה באמת מרגש.

 

הנה חלק קטן:

אני מזמין אותך לנסות אותנו ומשוכנע שהשיטה שלנו תפתיע אותך מאוד לטובה.

כל כך משוכנע – שאני מבטיח 30 יום החזר כספי מלא. בלי שאלות ובלי סיכון. אז מה יש להפסיד?

Yoel Happy

למי מתאימה שיטת פיאנוסול?

למי שרוצה ללמוד לנגן מ-0

אם אי פעם הסתכלת על פסנתרן מנגן ודמיינת את עצמך מנגו במקומו.. מפיק צלילים קסומים מהכלי המיוחד הזה – אפשר להפוך את החלום הזה למציאות!

 

בהתחלה אפילו אני הייתי ספקן לגבי היכולת להעביר באונליין את הטכניקות העדינות, את מיומנות השמיעה המוסיקלית ואת ההבנה הקצבית הנדרשות כדי לנגן בפסנתר… אבל ההוכחות מדברות בעד עצמן והביצועים של התלמידים שהתחילו מ-0 את הקורס ליסודות הנגינה בפסנתר מרגשים אותי יותר מהכל.

לבעלי רקע בנגינה

אם ניגנת בעבר בפסנתר ויש לך רצון לחזור או לשפר את הנגינה שלך – יש לנו כמה קורסים שישנו לך את הנגינה לתמיד.

השיטה שלנו ללימוד פסנתר מאוד שונה ממה שמקובל: אין תווים ואין שינון של שום דבר.

בקורס לליווי שירים ובקורס לנגינת קאברים אנחנו הולכים ללמוד לנגן עם הבנה פרקטית של טכניקות אקורדים ייחודיות: באופן שיוצר חופש אמיתי בנגינה ובחירה עצמית של כל שיר שתמיד חלמת לנגן.

למוסיקאים מקצועיים

פסנתרנים קלאסיים, זמרים וזמרות, מפיקי מוסיקה וגיטריסטים מעידים על כך שהקורסים שלנו לליווי שירים ולנגינה מתקדמת שדרגו מאוד את האופן בו הם מנגנים ויוצרים.

 

שליטה בפסנתר היא כנראה אחד הדברים החשובים למוסיקאים, בגלל המגוון הכל כך רחב שלו והעובדה שמקלדת הפסנתר פורשת לפנינו את הסולמות באופן הכי פשוט שיש.

 

בין מאות תלמידי השיטה אפשר למצוא את בוגרי האקדמיה למוסיקה בירושלים, סטודנטים ברימון, מפיקים ונגנים מכל קצוות הקשת המוסיקלית וזמרים וזמרות מובילים שהחליטו שזה הזמן להגיע לרמת פסנתרנות מקצועית ומרגשת.

למי לא מתאימה שיטת פיאנוסול?

למי שרוצה לנגן מוסיקה קלאסית

בפיאנוסול לא נלמד תווים אלא נשתמש באקורדים ונגינה בעזרת השמיעה. בכדי לנגן יצירות קלאסיות באופן מדויק – הכרחי ללמוד באמצעות קריאת תווים.

למי שמחפש קיצורי דרך ולא יכול להתחייב לשבת לנגן פעמיים בשבוע לפחות

לימוד פסנתר הוא תהליך שלוקח זמן ומחוייבות. בלי מחוייבות זה פשוט לא יעבוד.

הקורסים שלנו

הקורסים שלנו זמינים לצפייה מיד בתום ההרשמה וישארו פתוחים לכל החיים.

ניתן לדלג על שיעורים ולחזור ולצפות בכל שיעור כמה שרוצים.

למתחילים ללא ניסיון

אם תמיד חלמת לנגן בפסנתר ולא ידעת איך להתחיל: הקורס הזה הוא בשבילך.

תלמידי הקורס ליסודות הפסנתר מגיעים לביצוע של ליווי שירים בסיסי תוך שבוע עד חודש מהתחלת הקורס!

 

איך לשבת ולנגן נכון • שיטות להאצת הלמידה • איך לשמור על קצב נכון בנגינה • איך לנגן כל שיר בעולם באמצעות אקורדים

399 ש״ח

לבעלי רקע בנגינה

הקורס לליווי שירים בפסנתר הוא קורס הדגל שלנו, בו תהיה לך האפשרות ללמוד ולתרגל את כל שיטות הליווי המרגשות והמקצועיות ביותר.

נגינת כל סוגי האקורדים הקיימים • פירוקי אקורדים מקצועיים ביד ימין • נגינת בס מהפנטת ביד שמאל • שיטת תבניות הליווי הויזואליות • איך לבנות ליווי מרגש לכל שיר בעולם

399 ש״ח

בקורס לנגינת קאברים בפסנתר נעבוד ביחד על כל היכולות שיאפשרו לך לנגן כל שיר שעולה בדעתך בעזרת אקורדים בלבד.

פירוקי אקורדים מקצועיים ביד שמאל • איך להוציא מלודיות משמיעה ביד ימין • Voice Harmony  • איך לבנות קאבר מרגש לכל שיר בעולם • נגינת קאברים גרוביים ומגניבים

349 ש״ח

למתקדמים שרוצים להשתדרג

בקורס לנגינת פסנתר מתקדמת אני הולך לקחת את הנגינה שלך לרמות הגבוהות ביותר הקיימות.

אין פסנתרן שנשאר אדיש לקורס הזה.

 אילתורים מלודיים • יצירת סווינג בנגינה • איך להרגיש בנוח עם אקורדים מתקדמים • הטאצ׳ים מעולם הבלוז שחובה להכיר • איך להוסיף גרוב לנגינה

299 ש״ח

החזון שלנו הוא לאפשר בקלות לכל אחד ואחת ללמוד פסנתר!

באמצעות שיעורי פסנתר אמיתיים שהוקלטו מראש, המבוססים על שיטת לימוד פורצת דרך תקבלו:
כמות שיעורים המקבילה לעשרות חודשי לימוד עם מורה
חוויית הצלחה והתקדמות אמיתית
נגינת שירים שמעניינים אותך בסגנון שלך
יכולת לנגן באופן עצמאי מתוך דפי אקורדים ומשמיעה

PianoSol Sun

החזר כספי תוך 30 יום

money_back-removebg-preview

הביקורות המדהימות שקיבלתי עד עכשיו על הקורסים גרמו לי להיות משוכנע שהקורס הזה יתן לך ערך וישפר משמעותית את נגינת הפסנתר שלך.

אם המוצר לא עמד בציפיות שלך, אשמח להחזיר את כספך עד 30 יום מיום הקנייה. 

באופן מיידי ובלי שאלות.

נשארת עם שאלות נוספות?

הקורסים שלנו מועברים 100% באמצעות שיעורי וידאו שהוקלטו מראש בהפקת צילום מיוחדת, שנותנת תחושה של 'שיעור אחד על אחד'. כל קורס מאורגן כיחידה עצמאית ומסודרת בפני עצמה, שמאפשרת התקדמות הדרגתית והבנה מלאה של החומר באמצעות שילוב של צפיה בשיעורים ותרגול עצמי.

מומלץ להצטייד באורגנית עם 61 קלידים ומעלה על מנת להשיג את המיטב בזמן למידת שיטת פיאנוסול. כמובן שגם פסנתר חשמלי או פסנתר אקוסטי מצוינים.

כל הקורסים בפיאנוסול בנויים כך שהם פתוחים עבור התלמידים 24 שעות ביממה, דרך האזור האישי באתר שלנו. כל השיעורים בקורס יהיו פתוחים במלואם החל מהרגע הראשון, דבר המאפשר התקדמות אישית לפי הקצב, היכולת והזמן של התלמיד.

ניתן לצפות בקורסים דרך 3 אמצעים שונים: מחשב, טאבלט או סמארטפון. 

כל הקורסים שלנו פתוחים ללא הגבלה! ניתן לחזור ולצפות כמה שרוצים.

תווים תמיד היו האמצעי הבלעדי לנגינת יצירות קלאסיות מורכבות. גדולי המלחינים השתמשו בתווים והביאו את המוסיקה למקום בו היא נמצאת כיום. עם זאת, ראיתי שעבור כל מי שרוצה ללמוד שירים עכשויים, השיטה ללימוד תווים עלולה ליצור עיכוב משמעותי ולגרום לתסכול. נגינת אקורדים הכוללת הבנה מלאה של המנגנון המוסיקלי, מביאה תוצאות מהירות ומוכחות לנגינת שירים באופן עצמאי וללא צורך בתווים.
 
 
 

כיום איני מעביר שיעורים באופן פרונטלי. לאחר 15 שנות הוראה פרונטלית,  החלטתי שהשליחות שלי היא בהקמת בית ספר אינטרנטי ללימוד פסנתר לכל הרמות, ושיאפשר באופן מקוון בלבד ללמד פסנתר באופן מקצועי, ועם זאת ירגיש אישי ואנושי. למצטרפים למסלול 'מנטור' יינתן מעקב צמוד ואישי לאורך הקורסים שלנו, כולל אפשרות להעלאת קטעי נגינה וקבלת פידבק ממני, בניית תוכנית אימונים והתייעצות מקצועית.

רכישת קורס בפיאנוסול תאפשר לך להצטרף לקהילת פיאנוסול בפייסבוק

קהילת פיאנוסול היא המקום לשתף, לקבל מוטיבציה ולשאול כל שאלה מקצועית שעולה לך במהלך הנגינה בפסנתר. לא תהיה לך יותר את ההרגשה שנתקעת בשיר או תרגיל כלשהו... אני וצוות פיאנוסול (ומאות התלמידים שכבר הצטרפו לקהילה) נשמח לעזור בכל שאלה ולהריע לך על כל התקדמות בנגינה שלך 👏 👏 👏  

קהילת פיאנוסול בפייסבוק

הנגינה שלמדת בילדות הולכת לחזור ובגדול

ניגנת בילדות. ייתכן שלמדת רק את הבסיס, ואולי דווקא הגעת לרמה גבוהה מאוד של נגינת פסנתר. סביר להניח שלמדת מתוך תווים, ולכן הזיכרון נשאר מעומעם, אבל הגעגוע לצלילים העמוקים ולשליטה בפסנתר תמיד בער בך – ושאלת את עצמך לאורך השנים איך חוזרים.

 

אז יש לנו בשורה טובה בשבילך! 

 

הטכניקה שלמדת בילדות נשארה במוחך גם אם עברו הרבה שנים. גם התפיסה הקוגניטיבית, הקואורדינציה, והיכולות שפיתחת לשמיעה מלודית נשארו, גם אם באופן בלתי מודע, וישמשו אותך לחזרה מהירה ומרגשת לפסנתר.

 

באמצעות שיטת פיאנוסול, החזרה לפסנתר תהפוך קלה יותר מכל מה שדמיינת, והפעם- הכלי הזה יישאר איתך לנצח: באמצעות הבנה של אקורדים ולא ע”י שינון יצירות, באמצעות בחירה עצמאית של השירים שהכי מדברים אליך, באמצעות שיעורים קלילים ומהנים בזמן שהכי מתאים לך ללמוד, החזרה שלך לפסנתר קרובה מתמיד.

 

 

 

Male musician trying to play on piano in music store. Assortment in musical instruments shop, keyboardist buying equipment, pianist in market

אם כבר יש לך רגע בנגינת אקורדים: הגיע הזמן להכיר שיטות מובילות מעולם הבלוז ואלתור, וללמוד הפתעות טכניות והרמוניות שיובילו אותך לשלב הבא!

הקורסים של פיאנוסול מגיעים לרמות הגבוהות ביותר של שליטה על פסנתר, וכוללים

פירוקים, תבניות קצב, היפוכים, נגינה מלודית, והעמקת ההרמוניה דרך המקלדת.

 

ברמה המתקדמת נלמד אותך ‘ליקים בלוזיים’, מבוא לאלתור, שדרוגים מדהימים ליד שמאל, וויס הרמוני לנגינת מלודיה והרמוניה בו זמנית ועוד הרבה מאוד הפתעות שאפשר למצוא בסילבוסים העשירים של הקורסים שלנו.

 

שיטת פיאנוסול תשמש אותך ככלי משלים משמעותי לידע שלך, מעין ‘כיתת אומן’ חוויתית, שתשפיע באופן ישיר על יכולות הנגינה שלך- בין אם הז’אנר שלך הוא קלאסי / פופ / מזרחי / רוק / ג’אז ועוד.

Young professional female singer recording a new song album inside music production studio

יש לך רקע בכלי אחר? למדת פסנתר מתווים? הגיע הזמן למנף את היכולת הזו!

 

אם למדת לנגן פסנתר מתווים, הגיע הזמן לנצל את זה לטובת השירים שהכי מתחשק לך לנגן!

 

השליטה הטכנית שלך, החוש הקצבי, והקואורדינציה שהרווחת ע”י לימוד מסודר של תווים, הולך להשתלם לך בגדול אצלנו.

 

אנחנו נדאג להעביר לך כלי חדש באופן ליניארי ופשוט של נגינת אקורדים. מעכשיו האותיות לא ייראו לך כמו משהו מסובך… אין ספק, שזה הרבה יותר פשוט מתווים.

 

ומה אם יש לך רקע בתופים-גיטרה-כלי נשיפה?

 

כל אלה יסייעו לך בדרך לנגינה על פסנתר.

 

העקרונות הקצביים, השליטה המלודית, ואפילו שיטות האימון שבאמצעותן נכיר לך את הפסנתר, יהיו קלות הרבה יותר בזכות הרקע איתו הגעת. וברגע שהפסנתר יצטרף למאגר היכולות שלך, המוסיקה שלך תישמע הרבה הרבה יותר טוב (או כמו שאומרים – טובים השניים מן האחד)!

 

לסיכום – אם יש לך עם רקע של תווים או יכולת לנגן בכלי נגינה אחר, השיטה של פיאנוסול תשלים לך את החוויה, באמצעות כל אותן היכולות איתן הגעת אלינו!

musical instruments, bass drum barrel acoustic guitar and bass guitar on a black background, the music concept

פסנתר משמש בתור אחד הכלים המשמעותיים ביותר להפקה, הלחנה, וכתיבת שירים

תוכנות הקלטה ועריכה דוגמת קיובייס, פרו-טולס ואבלטון, משמשות ליצירה אינטואיטיבית של מוסיקה – אך ברגע שישנה גם היכולת להשתמש במקלדת שליטה, ב-midi, ובהבנה עמוקה של הרמוניה ואקורדים בפסנתר, התוכנות האלה יהפכו לכלי עוצמתי בהרבה ליצירת המוסיקה שלך.

 

עד עכשיו למדו את השיטה שלנו לנגינת פסנתר מתופפים, גיטריסטים, מפיקים מוזיקליים, יוצרים/ות, זמרות וזמרים, והם עושים בה שימוש קבוע בתהליכי יצירת המוסיקה שלהם/ן.

 

מוזיקה זה המקצוע שלך? פסנתר זה החיים שלך? וולקאם!

הייתי מחפש תמונה של להקה, או של פסנתר מגניב ברחוב או משהו כזה מושך

 

אם הטכניקה שלך גבוהה אך מבוססת על תווים בלבד – מצפה לך הפתעה ענקית וחופש מוחלט בנגינה. אם למדת לנגן פסנתר מתווים, הגיע הזמן לנצל את זה לטובת השירים שהכי מתחשק לך לנגן! השליטה הטכנית שלך, החוש הקצבי, והקואורדינציה שהרווחת ע”י לימוד מסודר של תווים, הולך להשתלם לך בגדול אצלנו.

 

אנחנו נדאג להעביר לך כלי חדש באופן ליניארי ופשוט של נגינת אקורדים. מעכשיו האותיות לא ייראו לך כמו משהו מסובך… אין ספק, שזה הרבה יותר פשוט מתווים.

 

אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד פסנתר

האם היכולת ללמוד פסנתר מ-0 שמורה רק לילדים? ממש לא…

 

בפיאנוסול אנחנו מאמינים שאף פעם לא מאוחר ללמוד!

 

עד כה התחילו את קורס היסודות לנגינה בפסנתר מאות תלמידים, בגילאי 14 עד 80(!).

 

באמצעות הסברים קלילים ושיטה פשוטה ללימוד אקורדים (לא ניגע כאן בתווים), שיטת פיאנוסול תלווה אותך צעד אחר צעד. 

החל מ’איך לשבת ליד הפסנתר’, זיהוי הצלילים הלבנים, ועד לשליטה מלאה במקלדת, כולל הוצאת מנגינות משמיעה, נגינת ליווי שירים בסיסית, וביצוע של שירים מתוך דפי אקורדים באינטרנט.

 

אנחנו מזמינים אותך להגשים את החלום והתחיל איתנו ברגל ימין, עם חוויה מרגשת וייחודית, שיטות אימון ותרגול קלות ופרקטיות, וליווי צעד אחר צעד עד לרמה הגבוהה ביותר, וכמובן – בזמן ובקצב שנוח לך!

An elderly Asian man practicing playing the piano in the living room of his home after retirement from work.

למי ששירה זאת האהבה שלו

אם בוער בך לנגן ולשיר בו זמנית או ללוות זמר/ת על במה או בסלון. אם תמיד רצית לרגש באמצעות הרמוניות ושיטות ליווי פשוטות וגם מתקדמות – פיאנוסול זה המקום בשבילך!

 

כל הקורסים בפיאנוסול מותאמים לשיפור היכולת ללוות שירים- בגלל השיטה הפשוטה והמסודרת ללימוד אקורדים והרמוניות על בסיס הבנה ולא ע”י שינון.

 

באמצעות תבניות קצב והדגמה של שירים אהובים, תוך מספר שבועות הליווי שלך ישתדרג לשלב הבא – ותהיי לך היכולת לקחת אקורדים לכל שיר אהוב עליך ולמצוא עבורו את הליווי המתאים בשילוב של פירוקי אקורדים איכותיים.

Young professional female singer recording a new song album inside music production studio